Stojaki i transport uli

  • nowość
Dźwig do załadunku uli do 4m Dźwig do załadunku uli do 4m
Producent: Heksagon
Cena:

14 200,00 zł

szt.
zobacz więcej

Profesjonalny sprzęt oraz praktyczne narzędzia ułatwiają pracę pszczelarzom. Dzięki nim wykonywanie obowiązków staje się też znacznie przyjemniejsze. W naszej ofercie znajdziesz m.in. podstawki pod ule, które mogą pełnić również funkcję stojaków do wieszania ramek. Oprócz funkcjonalnych akcesoriów i podstaw przygotowaliśmy dla Ciebie również dźwig, dzięki któremu przewożenie uli będzie dużo prostsze.

Funkcjonalny sprzęt do Twojej pasieki

Naszymi klientami są zarówno profesjonaliści, jak i osoby dopiero zaczynające przygodę z pszczelarstwem. Jedni i drudzy nie mogą jednak obyć się bez niezbędnego sprzętu. Przykładem najbardziej potrzebnych akcesoriów są podstawki i stojaki pod ule oraz do wieszania ramek. Wykonujemy je w standardowych wymiarach, tak aby pasowały do obudów wielkopolskich, ale na specjalne zamówienie możemy stworzyć również konstrukcje zgodne z wytycznymi klienta. Podstawa pod ule dostępna jest w zestawie z przydatnymi podkładkami, które zapobiegają zbyt głębokiemu wbijaniu się w ziemię.

Bezpieczny transport uli

Zdarza się, że pasiekę należy przewieźć z jednego miejsca w inne. Taka konieczność zachodzi zawsze wtedy, gdy chcemy zakupić pszczoły lub decydujemy się na uprawianie pszczelarstwa o charakterze wędrownym. Właściwa organizacja transportu jest w obu przypadkach kluczowa dla powodzenia przedsięwzięcia. W naszej ofercie możesz znaleźć wykonywany przez nas dźwig, który ułatwia przewożenie pasieki. Zgodnie z życzeniem klienta może on być wyposażony w specjalistyczne akcesoria do uli, które ułatwią obsługę sprzętu. W tym zakresie przewidzieliśmy dwa rozwiązania - chwytaki bądź widły.

Realizacja zamówień na akcesoria w trybie indywidualnym

Nasze podstawki, stojaki oraz dźwigi wykonujemy na podstawie wytycznych dostarczonych przez klienta. Jeśli posiadasz przyczepę o nietypowych wymiarach, wystarczy, że je nam prześlesz, a my dopasujemy parametry dźwigu do Twojego sprzętu. Jeśli używasz rzadko spotykanych ramek, nie musisz się martwić o akcesoria. Jesteśmy w stanie wykonać stojaki i podstawki specjalnie dla Ciebie. Indywidualny charakter ma również wycena zamówień na podstawy i dźwigi. Aby poznać szczegóły, zapraszamy do kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl