Dotacje pszczelarskie 2023-2027

Oferta dotacyjna Heksagon do pobrania w pdf : Pobierz

.............................................................................

Jako pasjonaci pasiecznictwa wspieramy naszych klientów w wielu aspektach hodowli i opieki nad pszczołami. Na stronie internetowej na bieżąco publikujemy najnowsze informacje dotyczące wsparcia, jakim są dotacje dla pszczelarzy z ARiMR oraz związanych z tym środków z UE. Aktualizujemy komunikaty oraz monitorujemy wszystkie nowości ważne dla branży pszczelarskiej. Udostępniamy oficjalne broszury z Ministerstwa Rolnictwa, a nawet stworzyliśmy bezpłatne kalkulatory online, które ułatwią wyliczenie kwot dostępnych dla każdego z hodowców.

Sprawdź, na jakie dotacje dla pszczelarzy możesz liczyć

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera, dzięki któremu od razu dowiesz się o interesujących zmianach, programach oraz czy są już dostępne dotacje pszczelarskie na kolejny rok. Ta zakładka na naszej stronie została stworzona specjalnie dla pszczelarzy – zarówno tych prowadzących profesjonalne pasieki, jak i tych traktujących opiekę nad ulami jako hobby. Zaglądając tutaj regularnie, zawsze znajdziesz garść najświeższych informacji i aktualnych dokumentów.

Dotacja dla pszczelarzy 2023 rok

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje na bieżąco.

W ostatnich miesiącach napięcie w środowisku pszczelarskim narosło ze względu na brak informacji nt refundacji na sprzęt. Poniżej zamieszczamy wszystkie aktualne informacje jakie ukazują się na bieżąco, a także te, które otrzymaliśmy w trakcie rozmów z Ministerstwem. 

Film YT: oglądaj.

 Aktualizacja z dnia 17.03.2023r

Terminy naborów wniosków refundacji ARiMR 2023 dla pszczelarzy

Źródło:https://www.gov.pl/web/arimr/harmonogram-naborow-wnioskow-o-przyznanie-pomocy-w-2023-r-w-ramach-planu-strategicznego-dla-wspolnej-polityki-rolnej-na-lata-2023-2027

 

Aktualizacja z dnia 26.01.2023r.

Lista leków przeciwko warrozie refundowanych przez ARiMR 2023 dla pszczelarzy

 

Aktualizacja z dnia 15.01.2023r. Poniżej oficjalne stanowisko Ministerstwa :

Pismo oficjalne stanowisko Ministerstwa w sprawie przyznawania, wypłaty i warunków zwrotu pomocy dla interwencji w sektorze pszczelarskim - zdjecie 1

Pismo oficjalne stanowisko Ministerstwa w sprawie przyznawania, wypłaty i warunków zwrotu pomocy dla interwencji w sektorze pszczelarskim - zdjecie 2

 

Instrukcja: Jak w 5 krokach otrzymać dotację? Pobierz pdf.

Kalkulator Dotacji 2023: Przejdź do Arkuszy Google.

Arkusz jest aktywnym dokumentem online, jedoczesne korzystanie kilku użytkowników może utrudniać podgląd kwot, zachęcamy po pobrania kalkulatora w formie EXCEL lub OppenOffice lub PDF dla przykładowych ilości rodzin pszczelich:

Kalkulator aktywny EXCEL: pobierz

Kalkulator aktywny OppenOffice: pobierz

Kalkulator nieaktywny PDF do wyboru poniżej. 

Dla ilu rodzin pszczelich potrzebujesz przeliczenia?

Pobierz dla: 10, 20, 30, 50, 80, 120, 150

Przykład dla 30 rodzin:

Kalkulator dotacji pszczelarskich 2023

Jeśli nie chcesz zapisać się do naszego newslettera jest nam trochę przykro, ale poniżej możesz pobrać niezbędne dokumenty i pamiętaj aby zaglądać na tą stronę, bo będą się pojawiać nowe instrukcje. 

Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne dokumenty, które będą aktualizowane na bieżąco w trakcje publikacji przez ARiMR. 

 

Dokumenty do pobrania:
aktualizacja 07.01.2023r.

Pamiętaj aby sprawdzać aktualizację dokumentów lub zapisz się do newslettera :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl