Akcesoria pszczelarskie

Ostatnimi czasy miód cieszy się coraz większą popularnością. Zwolenników przysparza mu zapewne przede wszystkim niesamowity, słodki smak, który może wzbogacać m.in. desery czy napoje. Dostępne u nas artykuły pszczelarskie znacznie ułatwiają pozyskiwanie tej niezwykłej słodkości. Nie może ich zabraknąć zarówno w hobbistycznej, jak i profesjonalnej pracowni pasiecznej. Wśród dostępnych narzędzi na uwagę zasługują wialnie do pyłku, autoklawy od wosku i odsklepiarki.

Artykuły do pracowni pszczelarskiej od pasjonatów

Nasza firma powstała z pasji. Sami wiele lat prowadziliśmy pasiekę, więc doskonale wiemy, co przydaje się w codziennej pracy pszczelarza. Pracownie pszczelarskie potrzebują niezbędnych narzędzi i artykułów, aby dostarczać pyszne miody. Zarówno w pasiecznej produkcji amatorskiej, jak i profesjonalnej przydatna z pewnością okaże się wialnia do pyłku, dzięki której w prosty sposób można pozbyć się zanieczyszczeń. Ręczne sposoby na ich usuwanie są czasochłonne i nużące. Nasze urządzenia znacząco przyspieszają cały proces.

Narzędzia pomocne w pracy pszczelarza

Osoby zajmujące się pszczelarstwem często muszą walczyć nie tylko z zanieczyszczeniami pyłku, ale również patogenami oraz zarodnikami chorób w wosku. Z tym problemem szybko i niezawodnie radzą sobie autoklawy. Tego typu narzędzia pszczelarskie dostępne są u nas w różnych wariantach wielkości, dlatego zarówno pasieczni pasjonaci, którzy nie mają do czynienia z dużą ilością wosku, jak i profesjonalni dostawcy, którzy potrzebują większych artykułów znajdą w naszej ofercie coś dla siebie.

Artykuły do profesjonalnej pracowni

Wśród dostępnych produktów znajdziesz i takie, które dedykujemy przede wszystkim klientom biznesowym. Aby pracownia pasieczna stanowiła profesjonalne miejsce pracy, nie może w niej zabraknąć odsklepiarki do ramek. Większość pszczelarzy pasjonatów do odseparowywania plastrów używa specjalnego widelca, jednak tego typu artykuły pszczelarskie nie sprawdzają się w przypadku masowej produkcji. Znacznie efektywniej z tym zadaniem radzą sobie nasze półautomatyczne narzędzia.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli chcesz wyposażyć swoją pracownię pasieczną w narzędzia i artykuły, które ułatwią Ci pracę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl